HiKoki M12VEUTZ felsőmaró
2000 W, 8000-22000 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
M12VEUTZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki felsőmarók
Leírás
  • Kompakt, könnyű gép.
  • Egyszerű, tiszta forma.
  • 12 mm-es szerszámbefogás.
  • Erős 2000 W-os motor.
  • Konstans elektronikával: terheléstől független állandó fordulatszámtartás.
  • Fokozatmentes fordulatszám-szabályozás.
  • Indítóáram-korlátozás.
  • Megnövelt, nagy motorteljesítmény.
  • Esztétikus, ergonomikus forma.
  • Stabil könnyűfém talplemez.
  • Precíz mélységállítás.
  • Tengelyretesz a gyors marószerszámcseréhez.
Géppel szállított tartozékok:
  • párhuzamvezető
  • kulcs
  • másoló hüvely
Műszaki adatok:
Szerszámbefogás: Ø 12 mm
Marókosár max. lökete: 65 mm
Névleges teljesítményfelvétel: 2000 W
Leadott teljesítmény: 1300 W