HiKoki CJ110MVUTZ kengyelfogantyús szúrófűrész
720 W, 850-3000 löket/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
CJ110MVUTZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki szúrófűrészek
Leírás
  • dinamikus, az ergonómia elvei alapján kialakított forma
  • csúszásmentes borítású puhabetétes fogantyú
  • munkafelület-megvilágítás nagy fényerejű LED -el
  • fokozatmentes löketszám-szabályozás
  • 4 fokozatban állítható előtolás
  • gyorsbefogó retesz, mely biztosítja a fűrészlap szerszám nélküli kényelmes, gyors cseréjét
  • hatékony porelszívás, közvetlenül a vágás helyéig benyúló szívócsatorna révén
  • nikkelezett könnyűfém öntvénytalp
  • mélyen fekvő vezetőgörgő, pontos vágásszög
  • a kedvező súlypontelhelyezés révén kényelmesen irányítható munkavégzés
Géppel szállított tartozékok:
  • fűrészlap
  • felszakadásgátló
  • hatszögkulcs
  • porelszívó csonk
  • átlátszó fűrészlapvédő
Műszaki adatok:
Maximális vágási vastagság fában: 110 mm
Maximális vágási vastagság acélban: 10 mm
Legkisebb vágható körív: 25 mm
Löketnagyság: 26 mm
Névleges teljesítményfelvétel: 720 W
Leadott teljesítmény: 450 W